IV PIKNIK INTEGRACYJNO-SPORTOWY

Spotkania, konferencje, targi, kursy, wyjazdy

IV PIKNIK INTEGRACYJNO-SPORTOWY

Postautor: Wlodzimierz » 13 maja 2014, 22:39

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Serdecznie zapraszamy na IV PIKNIK INTEGRACYJNO-SPORTOWY DLA DOKTORANTÓW I MŁODSZYCH PRACOWNIKÓW UEP, który odbędzie się 25 maja 2014r. nad Jeziorem "Strzeszynek"- Ośrodek Wypoczynkowy Oaza, przy ul. Koszalińska 15 w Poznaniu.

Impreza rozpocznie się o godzinie 15:00, a zakończy po wyczerpaniu wszystkich sił!

W ramach pikniku zaplanowaliśmy różnorodne konkurencje sportowe, nagrody dla zwycięzców, konkursy oraz integracyjnego grilla.

Planujemy grę w siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną, wiele konkursów, a także wieczorne tańce z karaoke.

15:00 Rejestracja zawodników i gości. Ustalenie składu drużyn w konkurencjach: piłka nożna, siatkówka i inne.
15:30 – 15:40 Uroczyste otwarcie
15:50 – 18:00 Drużynowe zawody sportowe
17:00 – 20:00 Konkursy kulturalno-rozrywkowe
18:20 Ogłoszenie wyników rozgrywek sportowych
20:00 – 22:00 Tańce i karaoke
15:30 – 22:00 Grill

Chętnych do uczestnictwa w wydarzeniu prosimy o obowiązkowe wypełnienie do 19 maja 2014 r. formularza rejestracyjnego http://tinyurl.com/czqdebh, dzięki któremu uczestnik (doktorant/pracownik), otrzyma darmowy pakiet startowy na grill (talony na posiłki, napoje).

Listę osób zamykamy 19.05.2014 r. o godzinie 22:00.

Na piknik można zabrać osobę towarzyszącą (gościom spoza UEP konsumpcyjny darmowy pakiet startowy nie przysługuje, ale nie będzie problemu, żeby kupić kiełbaskę czy szaszłyk).

Serdecznie zapraszamy! ;)

Komitet Organizacyjny Imprezy Integracyjno-Sportowej
Wlodzimierz

IV PIKNIK INTEGRACYJNO SPORTOWY

Postautor: HieronimDWed » 31 mar 2015, 11:48

Frapujący temat, rzeczywiście wart polecenia dla każdego. Czytam to forum od dawna, jakkolwiek jeszcze przenigdy nie widziałem takiego zaangażowania w rozmowę. Duże gratulacje - chciałem tylko napisać ten skrótowy wpis, by pokazać, że są tu tacy, którzy tylko czytają oraz w gruncie rzeczy mają z tego uciechę!

----------------------------------------
moja strona www
taśmy tnące
Awatar użytkownika
HieronimDWed

Wróć do Wydarzenia