Poznański dworzec

Poznański dworzec

Postautor: alfredsoo » 08 kwie 2015, 14:33

Ciepło witam! Chcę poruszyć dość ciekawy temat, ale równocześnie frustrujący. Jestem rezydentem Poznania i na co dzień przejeżdżam obok ...
alfredsoo

Poznański dworzec

Postautor: HieronimDWed » 14 kwie 2015, 13:01

Ciepło witam Pragnę poruszyć dosyć ciekawy temat, ale równocześnie frustrujący. Jestem obywatelem Poznania i na co dzień przejeżdżam obok stworzonego przez nas Chlebaka. Tak został zwany newralgiczny dworzec. Tak w rzeczywistości skojarzyłem tą nazwę dopiero, jak podano ją w telewizji. To przykre, nasza duma miasta została obwołana najgorszą budowlą ubiegłego roku. Co gorsza, już raz zawalił się dach w okolicznej galerii, która jest scalona z dworcem. W mojej opinii ten dworzec to porażka, nie tylko wizualna, ale także funkcjonalna.

----------------------------------------
moja strona www
szyby
Awatar użytkownika
HieronimDWed

Re: Poznański dworzec

Postautor: kranncia » 27 maja 2015, 12:30

Piękny te dworzec!
kranncia

Re: Poznański dworzec

Postautor: alstonamos » 04 lip 2016, 12:17

Tak w rzeczywistości skojarzyłem tą nazwę dopiero, jak podano ją w telewizji. To przykre, nasza duma miasta została obwołana najgorszą budowlą ubiegłego roku. Co gorsza, już raz zawalił się dach w okolicznej galerii, która jest scalona z dworcem. W mojej opinii ten dworzec to porażka, nie tylko wizualna, ale także funkcjonalna???
alstonamos

Wróć do O wszystkim